منوی اصلی
پیوندها
آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 484
بازديدکنندگان امروز: 61
کل بازديدکنندگان: 133435
بازديدکنندگان آنلاين: 1
زمان بارگزاري صفحه: 0.3437 ثانيه
آخرین تاریخ بروزرسانی: 1399/7/5
چشم انداز

 


چشم انداز


آرمان ما ايجاد مجموعه‌اي خلاق و پيشرو در زمينه پژوهش‌هاي باليني و ارتقاي سلامت و بهداشت است كه بنا دارد با توليد دانش و فناوري تحقيقات در جهت افزايش آگاهي و حفظ ارتقاي سطح سلامت جامعه در حد استانداردهاي جهاني و اصلاح آن استانداردها در حد بضاعت خويش گام بردارد.

ما بر آنيم كه با تكيه بر توانمندي‌هاي خويش و بهره گيري از تجارب ديگران، موجبات حضور برتر علمي پژوهشي دانشگاه را در سطح قابل قبول فراهم آوريم و به لطف الهي دست يابي به اهداف چشم انداز علمي كشور را تزكيه كنيم.

 ما مصمم هستيم تا با توجه به موقعيت و چهره كشورمان در منطقه و ويژگي‌هاي خاص استان قم بطور خاص ضمن حفظ كرامت انساني و رعايت قوانين و مقررات و ارزش هاي والاي انسانی و اسلامي با ترغيب و تشويق و ايجاد روحيه نوآوري در دانشگاه و توجه ويژه به استعدادهاي دانشگاه بستر مناسبي را براي ارتقاء ظرفيت‌هاي پژوهشي و افزايش سطح كيفي و كمي آنها و بكارگيري نتايج تحقيقات كاربردي و بنيادي با تأكيد بر پژوهش‌هاي باليني فراهم آوريم.

ما بنا داريم با تجهيز اين واحد به آخرين فناوري اطلاع‌رساني و استانداردهاي مناسب در ترويج و بهبود كيفي فعاليت‌هاي پژوهشي بكوشيم.

ما مصمم هستيم طرح‌هاي تحقيقاتي مفيد و كاربردي را در اسرع وقت تحت حمايت‌هاي همه جانبه خود تا رسيدن به نتيجه مطلوب قرار دهيم.

 به منظور دستيابي به مأموريت فوق و با توجه به ظرفيت‌هاي پژوهشي دانشگاه، ‌اهداف كلان اين واحد به اين شرح تدويــن مي‌گردد:

- هدفمند نمودن پژوهش‌هاي بنيادي و كاربردي با لحاظ نمودن اخلاق در پژوهش و بهينه‌سازي استفاده از بودجه‌هاي قابل استفاده در بخش تحقيقات به منظور بهبود كيفي و كمي پژوهش و حمايت از پژوهشگران

- توانمند سازي پژوهشگران و توسعه تحقيقات كاربردي و بهره‌گيري از نتايج  آنها در جهت حل مشكلات و ارتقاء سلامت جامعه و تهيه دستورالعمل‌هاي بومي و ...

- بسط و توسعه ارتباطات و همكاري‌هاي منطقه‌اي، ملي و جهاني از طريق عقد قراردادها، تفاهم نامه‌ها و اجراي پروژه‌هاي مشترك و كارهاي گروهي

كمك و بسترسازي در ايجاد پژوهشكده‌ها و مراكز تحقيقاتي باليني